Archiwum wyników

 20-04-2019 -  Kolejka nr 19
17:00  LKS Kamienica Polska -  LZS Mrzygłód

1 : 0

11:00  Pilica Koniecpol -  Unia Rędziny

1 : 1

17:00  Orkan Rzerzęczyce -  Metal Rzeki Wielkie

4 : 0

17:00  KS Złoty Potok -  Kmicic Kruszyna

2 : 0

12:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Sparta Szczekociny

1 : 2

15:00  Czarni Starcza -  Sokół Olsztyn

2 : 0

15:00  Jura Niegowa -  Start Soborzyce

1 : 1

 14-04-2019 -  Kolejka nr 18
17:00  Sparta Szczekociny -  Unia Rędziny

3 : 0

14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Orkan Rzerzęczyce

2 : 1

 13-04-2019 -  Kolejka nr 18
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Jura Niegowa

3 : 0

17:00  Start Soborzyce -  LKS Kamienica Polska

4 : 1

17:00  LZS Mrzygłód -  KS Złoty Potok

3 : 1

17:00  Czarni Starcza -  Kmicic Kruszyna

2 : 0

17:00  Sokół Olsztyn -  Pilica Koniecpol

3 : 0

 07-04-2019 -  Kolejka nr 17
11:00  KS Złoty Potok -  Start Soborzyce

1 : 3

14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Jura Niegowa

1 : 3 

 06-04-2019 -  Kolejka nr 17
17:00  Orkan Rzerzęczyce -  Sparta Szczekociny

3 : 4

17:00  LKS Kamienica Polska -  Metal Rzeki Wielkie

7 : 1

17:00  Pilica Koniecpol -  Kmicic Kruszyna

1 : 0

17:00  Czarni Starcza -  LZS Mrzygłód

4 : 0

17:00  Unia Rędziny -  Sokół Olsztyn

1 : 0

 31-03-2019 -  Kolejka nr 16
16:00  Sparta Szczekociny -  Sokół Olsztyn

2 : 1

14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  LKS Kamienica Polska

2 : 0

 30-03-2019 -  Kolejka nr 16
16:00  LZS Mrzygłód -  Pilica Koniecpol

4 : 0

16:00  Metal Rzeki Wielkie -  KS Złoty Potok

2 : 2

16:00  Kmicic Kruszyna -  Unia Rędziny

1 : 3

16:00  Orkan Rzerzęczyce -  Jura Niegowa

0 : 1

16:00  Czarni Starcza -  Start Soborzyce

5 : 0

 24-03-2019 -  Kolejka nr 15
15:30  Jura Niegowa -  Sparta Szczekociny

1 : 2

 23-03-2019 -  Kolejka nr 15
15:30  KS Złoty Potok -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

1 : 1

15:30  LKS Kamienica Polska -  Orkan Rzerzęczyce

0 : 2 

15:30  Sokół Olsztyn -  Kmicic Kruszyna

0 : 1

15:30  Pilica Koniecpol -  Start Soborzyce

1 : 0

15:30  Unia Rędziny -  LZS Mrzygłód

7 : 1

15:30  Czarni Starcza -  Metal Rzeki Wielkie

8 : 0 

 17-03-2019 -  Kolejka nr 14
15:30  Sparta Szczekociny -  Kmicic Kruszyna

2 : 1

 16-03-2019 -  Kolejka nr 14
15:30  Orkan Rzerzęczyce -  KS Złoty Potok

2 : 2

15:30  Metal Rzeki Wielkie -  Pilica Koniecpol

2 : 3

15:30  Jura Niegowa -  LKS Kamienica Polska

4 : 4

15:30  LZS Mrzygłód -  Sokół Olsztyn

1 : 2

14:30  Start Soborzyce -  Unia Rędziny

1 : 1

15:30  Czarni Starcza -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

9 : 1

 17-11-2018 -  Kolejka nr 2
13:00  Orkan Rzerzęczyce -  LKS Kamienica Polska

1 : 3

 11-11-2018 -  Kolejka nr 13
13:00  Jura Niegowa -  KS Złoty Potok

3 : 2

14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Pilica Koniecpol

0 : 6 

13:00  Start Soborzyce -  Sokół Olsztyn

5 : 0 

 10-11-2018 -  Kolejka nr 13
13:00  LKS Kamienica Polska -  Sparta Szczekociny

8 : 2

13:00  Orkan Rzerzęczyce -  Czarni Starcza

2 : 6

13:00  Metal Rzeki Wielkie -  Unia Rędziny

0 : 3

 Walkower. Na boisku 4:3. Podstawą do weryfikacji spotkania jest gra nieuprawnionego zawodnika w zespole Metal Rzeki Wielkie

13:00  LZS Mrzygłód -  Kmicic Kruszyna

6 : 0

 04-11-2018 -  Kolejka nr 12
13:30  Jura Niegowa -  Czarni Starcza

3 : 6

13:30  Sparta Szczekociny -  LZS Mrzygłód

1 : 1

 03-11-2018 -  Kolejka nr 12
13:30  Kmicic Kruszyna -  Start Soborzyce

0 : 4

13:30  Sokół Olsztyn -  Metal Rzeki Wielkie  

 Obustronny walkower. Na boisku 1:3. Podstawą do weryfikacji spotkania jest nieopłacona 3-cia żółta kartka zawodnika Sokół Olsztyn oraz gra nieuprawnionego zawodnika w zespole Metal Rzeki Wielkie

13:30  Unia Rędziny -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

11 : 0

13:30  Pilica Koniecpol -  Orkan Rzerzęczyce

4 : 2

13:30  KS Złoty Potok -  LKS Kamienica Polska

4 : 2

 28-10-2018 -  Kolejka nr 11
14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Sokół Olsztyn

5 : 0

 Walkower. Na boisku 5:7. Podstawą do weryfikacji spotkania jest nieopłacona 3-cia żółta kartka zawodnika Sokół Olsztyn

14:00  Sparta Szczekociny -  KS Złoty Potok

0 : 1

 27-10-2018 -  Kolejka nr 11
14:00  LKS Kamienica Polska -  Czarni Starcza

0 : 4

14:00  Jura Niegowa -  Pilica Koniecpol

3 : 4

14:00  Orkan Rzerzęczyce -  Unia Rędziny

1 : 3 

14:00  Metal Rzeki Wielkie -  Kmicic Kruszyna

1 : 2

13:00  Start Soborzyce -  LZS Mrzygłód

4 : 1

 21-10-2018 -  Kolejka nr 10
14:30  Sparta Szczekociny -  Start Soborzyce

1 : 2

 20-10-2018 -  Kolejka nr 10
14:30  Pilica Koniecpol -  LKS Kamienica Polska

1 : 2

14:30  Unia Rędziny -  Jura Niegowa

3 : 0

14:30  Sokół Olsztyn -  Orkan Rzerzęczyce

0 : 2

14:30  Kmicic Kruszyna -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

5 : 1

14:30  LZS Mrzygłód -  Metal Rzeki Wielkie

6 : 0

 Walkower. Na boisku 6:0. Zdekompletowanie w 15 minucie spotkania zespołu Metal Rzeki Wielkie

14:30  KS Złoty Potok -  Czarni Starcza

1 : 7

 14-10-2018 -  Kolejka nr 9
15:00  Sparta Szczekociny -  Czarni Starcza

2 : 3

15:00  Jura Niegowa -  Sokół Olsztyn

1 : 1

 13-10-2018 -  Kolejka nr 9
15:00  KS Złoty Potok -  Pilica Koniecpol

0 : 2

15:00  LKS Kamienica Polska -  Unia Rędziny

0 : 1

15:00  Orkan Rzerzęczyce -  Kmicic Kruszyna

1 : 0 

15:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  LZS Mrzygłód

2 : 6

15:00  Metal Rzeki Wielkie -  Start Soborzyce

0 : 4

 09-10-2018 -  Kolejka nr 8
16:00  Unia Rędziny -  KS Złoty Potok

5 : 2 

 07-10-2018 -  Kolejka nr 8
15:30  Sparta Szczekociny -  Metal Rzeki Wielkie

0 : 0

 06-10-2018 -  Kolejka nr 8
15:30  Sokół Olsztyn -  LKS Kamienica Polska

0 : 0

15:30  Kmicic Kruszyna -  Jura Niegowa

1 : 0

15:30  LZS Mrzygłód -  Orkan Rzerzęczyce

3 : 2 

15:30  Start Soborzyce -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

7 : 1

15:30  Pilica Koniecpol -  Czarni Starcza

1 : 5

 02-10-2018 -  Kolejka nr 7
17:00  KS Złoty Potok -  Sokół Olsztyn

2 : 3

 30-09-2018 -  Kolejka nr 7
16:00  Orkan Rzerzęczyce -  Start Soborzyce

2 : 2

16:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Metal Rzeki Wielkie

2 : 0

16:00  Jura Niegowa -  LZS Mrzygłód

3 : 3

 29-09-2018 -  Kolejka nr 7
16:00  Pilica Koniecpol -  Sparta Szczekociny

0 : 2

16:00  Unia Rędziny -  Czarni Starcza

1 : 0

16:00  LKS Kamienica Polska -  Kmicic Kruszyna

3 : 1

 23-09-2018 -  Kolejka nr 6
16:30  Start Soborzyce -  Jura Niegowa

1 : 1

16:30  Sparta Szczekociny -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

6 : 1

 22-09-2018 -  Kolejka nr 6
16:30  Metal Rzeki Wielkie -  Orkan Rzerzęczyce

2 : 2

16:30  LZS Mrzygłód -  LKS Kamienica Polska

1 : 1

16:30  Kmicic Kruszyna -  KS Złoty Potok

2 : 1

16:30  Sokół Olsztyn -  Czarni Starcza

2 : 4

16:30  Unia Rędziny -  Pilica Koniecpol

3 : 0

 19-09-2018 -  Kolejka nr 2
16:30  Kmicic Kruszyna -  Sokół Olsztyn

3 : 1

 16-09-2018 -  Kolejka nr 5
16:30  Pilica Koniecpol -  Sokół Olsztyn

1 : 3

16:30  Jura Niegowa -  Metal Rzeki Wielkie

5 : 3

 15-09-2018 -  Kolejka nr 5
16:30  KS Złoty Potok -  LZS Mrzygłód

0 : 8

16:30  Kmicic Kruszyna -  Czarni Starcza

0 : 5

16:30  Unia Rędziny -  Sparta Szczekociny

2 : 0

16:30  LKS Kamienica Polska -  Start Soborzyce

9 : 2

16:30  Orkan Rzerzęczyce -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

4 : 0

 Walkower. Utrzymany stan z boiska 4:0. W 63 minucie spotkania zdekompletowanie zespołu Dąbrowianki Dąbrowa Zielona.

 09-09-2018 -  Kolejka nr 4
17:00  Jura Niegowa -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

7 : 1

17:00  Sparta Szczekociny -  Orkan Rzerzęczyce

1 : 1

 08-09-2018 -  Kolejka nr 4
17:00  Metal Rzeki Wielkie -  LKS Kamienica Polska

1 : 5

17:00  Start Soborzyce -  KS Złoty Potok

2 : 1

17:00  LZS Mrzygłód -  Czarni Starcza

5 : 0

17:00  Kmicic Kruszyna -  Pilica Koniecpol

4 : 0

17:00  Sokół Olsztyn -  Unia Rędziny

2 : 0

 02-09-2018 -  Kolejka nr 3
11:00  Start Soborzyce -  Czarni Starcza

0 : 5

17:00  Jura Niegowa -  Orkan Rzerzęczyce

1 : 1

 01-09-2018 -  Kolejka nr 3
17:00  Sokół Olsztyn -  Sparta Szczekociny

2 : 0

17:00  Unia Rędziny -  Kmicic Kruszyna

3 : 0

17:00  Pilica Koniecpol -  LZS Mrzygłód

0 : 6

17:00  KS Złoty Potok -  Metal Rzeki Wielkie

3 : 3

17:00  LKS Kamienica Polska -  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona

5 : 1

 26-08-2018 -  Kolejka nr 2
17:00  Sparta Szczekociny -  Jura Niegowa

2 : 3

14:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  KS Złoty Potok

0 : 2

 25-08-2018 -  Kolejka nr 2
11:00  Start Soborzyce -  Pilica Koniecpol

5 : 3

17:00  Metal Rzeki Wielkie -  Czarni Starcza

2 : 2

17:00  LZS Mrzygłód -  Unia Rędziny

0 : 2

 19-08-2018 -  Kolejka nr 1
17:00  Dąbrowianka Dąbrowa Zielona -  Czarni Starcza

0 : 4

 18-08-2018 -  Kolejka nr 1
17:00  Pilica Koniecpol -  Metal Rzeki Wielkie

1 : 3

17:00  Unia Rędziny -  Start Soborzyce

2 : 1

17:00  Sokół Olsztyn -  LZS Mrzygłód

1 : 1

17:00  Kmicic Kruszyna -  Sparta Szczekociny

2 : 0

17:00  KS Złoty Potok -  Orkan Rzerzęczyce

0 : 3

17:00  LKS Kamienica Polska -  Jura Niegowa

5 : 3