Pewne zwycięstwo nad Sokołem Olsztyn...

Nareszcie! Po bardzo długiej przerwie zimowej, piłkarze częstochowskiej A-klasy wznowili rozgrywki. Biało-niebiescy na ligowe spotkanie czekali równo 126 dni. 19 listopada po raz ostatni zagraliśmy w Olsztynie z Sokołem, skąd przyjechaliśmy na tarczy przegrywając (3-1). Początek rundy wiosennej, 25 marca Stadion Miejski w Koniecpolu. Rozpoczynamy rundę wiosenną sezonu 2022/23. Rywalem Sokół Olsztyn. Liczymy na dobre widowisko i udany rewanż za ostatni mecz w roku 2022

Po niemrawym i wyrównanym pierwszym kwadransie w 18 minucie otwieramy wynik spotkania. Gola na 1-0 strzelił pozyskany zimą Kamil Sztymala. Każda upływająca minuta meczu to uwidaczniająca się przewaga biało-niebieskich. 36 minuta na listę strzelców po raz drugi wpisuję się Kamil Sztymala. 5 minut później było już 3-0. Tym razem bramkarza gości pokonuje Tomasz Żydek. Do przerwy 3-0. Po zmianie stron kontrolowaliśmy spotkania a w 62 minucie golem na 4-0 Jakuba Rygałło ustaliliśmy końcowy wynik spotkania.

Pilica Koniecpol 4️⃣-0️⃣ Sokół Olsztyn

18 min.⚽ 36 min. Kamil Sztymala
41 min.⚽ Tomasz Żydek
62 min.⚽ Jakub Rygałło