Remis z Unią Rędziny


W wielką sobotę o godzinie 11:00 do Koniecpola przyjechała drużyna Uni Rędziny,która zajmowała fotel lidera. Po 90 minutach walki na boisku przy ul. Zamkowej mecz kończy się remisem 1:1. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Dominik Woszczyna. Było to spotkanie w którym naszym zawodników zabrakło zimnej krwii aby wykorzystać kilka dogodnych sytuacji do zdobycia goli. Pierwszy raz w tym sezonie nie wykorzystał karnego Rafał Derejczyk, który jak do tej pory miał 100% skuteczność w strzelaniu rzutów karnych.

 

Pierwszy skład:

Dominik Ptak(br) ,Paweł Prokop,Dawid Banasiński, Bartłomiej Bratoń,Rafał Derejczyk(K),Kamil Rak, Dominik Woszczyna,Krzysztof Pietralik,Dariusz Synowiec, Dawid Kowalski,Bartosz Ciura.

Ławka rezerwowa:


Rafał Kiedbój(br),Mateusz Nowak,Ernest Marczak,Eryk Marczak, Paweł Kaczmarzyk,Mariusz Dyńca.